x
передзвонити

Сукня для повних жінок: кілька кроків для правильного вибору

Сукня для повних жінок: кілька кроків для правильного вибору

Сукня споконвіку вважалася елементом жіночності, краси та ніжності. І незалежно від типажу фігури, правильно підібране плаття - завжди виглядає чудово і витончено. Хоча володарки пишних форм вважають, що повну фігуру неможливо зробити краше за допомогою сукні, але такі переконання в корені невірні. Адже жінки з пишними формами мають свою привабливу чарівність, а щоб донести це до оточуючих, потрібно просто підібрати правильну сукню. І в цій статті ми розповімо вам про те, як же правильно обирати плаття власницям повних форм.

типи фігур

Трикутник, прямокутник або коло: вивчаємо геометрії жіночих фігур

Усі фігури умовно поділяються на типи.

Почнемо з фігури за типом «трикутника». Такі фігури мають вигляд широких плечей і вузького таза. Якщо говорити про пишні форми, то основна пишність може знаходитись на руках, а ноги при цьому можуть бути стрункими.

Фігурі по типу «прямокутника», як правило, властивий рівномірний розподіл ваги, а значить подібна фігура досить гармонійно виглядає навіть із зайвими кілограмами.

Фігурі по типу «коло» властива пишність в області живота, а ноги можуть залишатися худими.

І все ж, досить жіночною фігурою прийнято вважати тип «груша» - це пишний бюст, тонка талія і повні стегна.

Безумовно, при володінні знаннями про свою фігуру можна акуратно підкреслити достоїнства та непомітно приховати недоліки, вибравши відповідний фасон одягу.

Тож, як же правильно підібрати фасон сукні повним жінкам?

У цьому розділі ми поговоримо про фасони, які відмінно підійдуть пишним дамам.

Так, наприклад, якщо Ви володієте повними ногами, краще вибирати сукні не вище колін, навіть якщо у вас красиво виражені груди і талія. Найкраще, віддавати перевагу моделям нижче колін або ж суконь-максі.

Також можна зустріти жінок з фігурою, де повнота буде найбільше сконцентрована на животі і грудях, а ноги стрункі. Для такої фігури потрібно підбирати сукні за принципом: приховуємо недоліки і підкреслюємо гідності. До слова, дамам з такими формами добре підійдуть сукні-футляри вище колін, але щоб подібні сукні добре виглядали, потрібно використовувати коригуючу білизну. Адже за допомогою такої білизни можна приховати наявний об’єм живота, а сама постать матиме витончений і красивий вигляд.

При повній фігурі з погано вираженою талією, найкраще купувати сукні вільного крою. Таке плаття не зробить непотрібного акценту на талії. Адже основною помилкою дам з такими формами є обтягуючий одяг. Напевно, купуючи такий обтягуючий одяг дами бажають візуально зменшити свої форми, але, на жаль, вони отримують зворотний ефект, а це, в свою чергу, виглядає вкрай неестетично, а часом навіть вульгарно. У таких випадках краще всього зупиняти свій вибір на нарядах вільного крою, але при цьому робити акценти на наявних перевагах: струнких ногах, красивому обличчі і т. д.

Як ми вже згадували вище, більш витонченим типом фігури вважається «груша». Для такого типу фігури краще акцент робити на талії. А значить, можна обирати наряди з поясами і ремінцями та ще відмінно підійдуть сукні-футляри.

Також більшість пишних дам володіють прекрасним великим бюстом, який завжди є бажання підкреслити, але дуже важливо розуміти, що зона бюста повинна бути підкреслена витончено, красиво та обережно, а не вульгарно. Не варто обирати плаття з глибокою зоною декольте, інакше можна отримати не той ефект, що Ви бажали

Підводячи підсумки, хочеться вивести кілька основних правил для повних дам, бажаючих підібрати собі гарну сукню та виглядати у неї прекрасно:

  • Прекрасна довжина сукні - до колін або максі.
  • Найкраще підкреслювати свої достоїнства та приховувати недоліки: струнку талію прикрасити ремінцем або платтям-футляр, повні руки прикрити елегантними рукавами.
  • Не варто обирати плаття з глибоким декольте.
  • При використанні коригуючої білизни вбрання плаття буде виглядати на Вас ще краще.

А якщо ви у пошуку гарних суконь і не можете знайти свій розмір, магазин Forladies - це те, що Вам потрібно. Тут є розміри від 44 до 54.

Forladies - з любов'ю до усіх жінок!