x
передзвонити

Спідниці гофре і плісе: в чому різниця і з чим носити

Спідниці гофре і плісе: в чому різниця і з чим носити

Будь-який образ стане виграшним, якщо в ньому буде якась трендова річ, наприклад, спідниця. Хітом сезонів літо-осінь-весна 2021-2022 будуть спідниці плісе і гофре, які будуть тільки прикрашати образ.

Відмінність плісе від гофре

Гофрована і плісирована тканини при створенні проходять етап гофрування, який сприяє утворенню складок на матеріалі шляхом пресування паперовими формами або іншими предметами. У підсумку, на тканини з'являються паралельні або віялоподібні складки, вони і називаються плісе або гофре. А щоб потрібна складка закріпилася, її запрасовують і обприскують спеціальним засобом для фіксації. Зовні такі тканини нелегко відрізнити одне від одного через схожість, але існує кілька пунктів, за якими можна визначити їх відмінності.

Гофрована тканина має наступний ряд характеристик:

 • Складки знаходяться під кутом відносно одне одного
 • Тканина має вигляд «віяла» або «гармошки»
 • Спочатку є почуття, що смужки зроблені по-різному і вони нерівні
 • Ширина підгину і складки одна
 • Окремо варто звернути увагу на розкльошені гофре, де у Подолу ширина складок може бути 2 см, а в талії може бути - 1,5 см.

гофрована тканина

Відмінності плісировані тканини:

 • Складки знаходяться паралельно одне до одного
 • Смужки вертикальні і рівні
 • Здається, що складки загладжені і однакові
 • Підгин і складка відрізняються в ширині. Якщо простіше: ширина складки - 2 см, підгин - 1,5 см.

плісирована тканина

Тобто простіше кажучи, у плісе і гофре відмінності в ширині. А нинішні моделі таких спідниць можуть мати не тільки вертикальні складки, а й під кутом, діагональні, і навіть горизонтальні.

Так з чим же носити такі прекрасні спідниці?

 • Спідниці плісе

Почнемо зі спідниць плісе. Вони можуть бути різної довжини: міні, міді, максі, з ефектом деграде. До речі, такий формат спідниць добре підійде дамам з пишними формами. Плюс до всього, цей прекрасний елемент гардеробу можна носити з блузками, топами, шкіряними куртками, бомберами, водолазками, жакетами, ботфортами, босоніжками, і навіть кросівками. Загалом, з нею можна створити воістину крутий образ в будь-яку пору року.

літній образ із спідницею плісе

 • Гофровані спідниці

Гофровану спідницю можна надіти з чим завгодно і як завгодно, це, дійсно, універсальна річ. З нею будуть чудово поєднуватися вільні блузи. Якщо верх наряду закриває талію, то буде чудово, якщо її підкреслити тонким паском. Подібні спідниці можна доповнювати футболками, джинсовими сорочками або об'ємними жакетами, або светрами. Простіше кажучи, підійде сюди практично все, головне, щоб верх одягу добре поєднувався з спідницею за колірними параметрами і зовнішніми. Плюс до всього, найкраще верх одягу до такої спідниці одягати по погоді і згідно стилістики того місця, куди Ви прямуєте в такому вбранні.

На завершення хочеться сказати, яку б спідницю Ви не обрали. Важливим є те, що завдяки їй ваш образ буде модним, стильним, можливо, навіть яскравим, якщо не забути про яскраві аксесуари. Оскільки спідниці такого фасону будуть в тренді в цьому році і до літа наступного.