x
передзвонити

Новий рік 2022: У чому зустрічати рік тигра? Костюми, прикмети

Новий рік 2022: У чому зустрічати рік тигра? Костюми, прикмети

Новий рік 2022

Новий рік для всіх людей, від малого до великого, є великим святом, наповненим масою чудес та казкових історій. Проте, щороку виникає питання: «Що вдягнути, щоб зустріти рік красиво, яскраво та догодити майбутньому господареві року?» Оскільки наступний рік Тигра, то тут треба підготуватися як ніколи добре. Адже сама тварина за своєю природою хижа, норовлива і любить порядок у всьому. Виходячи з цих даних, більшість астрологів та експертів у моді рекомендують ретельно готуватися до зустрічі з цією милою, але водночас небезпечною твариною.

Для цього рекомендують: провести ідеальне прибирання у Вашій оселі, щоб рік був успішним, вдалим у всіх напрямках. Не варто також забувати про головну прикмету: "Як зустрінеш Новий рік - так його і проведеш". Говорячи про майбутній 2022 рік, варто пам'ятати, що Тигр любить порядок скрізь – від зовнішнього до внутрішнього. Не повинно бути безладу, суєти та сильного шуму. Наступний рік усміхнеться всім, але особливо порадує він тих, хто підходить до всіх речей розважливо і не приймає швидких рішень, а також тих, хто діє точно та впевнено. Відповідно, до самої урочистості також важливо готуватися заздалегідь – бажано за місяць.

В чому найкраще зустрічати рік Тигра 2022, щоб залучити удачу

В чому зустрічати новий рік

Тигр - граціозна, витончена тварина сімейства котячих, яка є символом гармонії. І рік його важливо зустрічати так само – витончено, красиво та елегантно. І якщо виникло питання про те, в якій колірній гамі підбирати прикраси для дому або яких кольорів має бути вбрання, то цими питаннями краще поставитися заздалегідь, оскільки тут особливо важливі поєднання кольорів між собою. Такий підхід допоможе не тільки створити святковий настрій, але й покаже всім гостям, що маєте відмінний смак і почуття стилю. Деякі експерти в моді рекомендують зустрічати або прикрашати будинок у кремових, піскових та оливкових відтінках, тому що вони вважаються найсприятливішими.

Дуже важливо зустріти новий рік у красі та комфорті. Адже ніч із 31 грудня на 1 січня – мабуть, єдина ніч на рік, де більшість населення Землі не спить. За кілька годин до опівночі ми проводжаємо старий рік, а потім зустрічаємо новий, сподіваючись, що саме наступний рік буде радісним, щасливим, а головне яскравим і приємним.

І якщо говорити про вибір вбрання, важливо, щоб він підкреслював постать і радував його володарку та оточуючих своєю красою та неповторністю. Адже в рік тигра немає особливих обмежень, а отже можна сміливо експериментувати. Просто важливо, щоб вбрання підкреслювало всі переваги та приховувало недоліки. Абсолютно будь-який костюм, сукня або комбінезон повинні виглядати на Вас надзвичайно. Тож подумайте над вбранням заздалегідь, щоб у новорічну ніч не було неприємних ситуацій чи зіпсованого настрою. Вбрання не повинно сковувати ваших рухів, особливо, якщо заплановані танці, конкурси та веселощі. Жінкам краще вибирати такі варіанти нарядів:

  • Асиметричні
  • Класичного крою
  • Сукні чи костюми на одне плече
  • Пишні та повітряні одяги
  • Речі із плинних тканин
  • Будь-які вироби з баскою
  • Карколомні сукні в підлогу з великим розрізом на нозі

Якщо з формою та видом нарядів ми розібралися, то наступний пункт – кольори. До найкращих з них можна віднести: жовтий, синій, блакитний, темно-бузковий, золотий, срібний.

Тепер можна перейти до того, що категорично не рекомендовано вдягати на урочистість. Утримайтеся від будь-яких принтованих речей, особливо з анімалістичними малюнками. Подібні образи на святі виглядатимуть вкрай недоречно. Також уникайте взуття та аксесуарів, виконаних у такому стилі.

Якщо говорити про чоловіків, із ними все набагато простіше. Можна одягнути будь-який костюм – важливо, щоб він не був червоних та помаранчевих відтінків. А якщо у Вашого чоловіка немає бажання вбиратися, можна просто обмежитися брюками та стильною сорочкою у спокійних тонах.

Що найкраще не робити перед Новим роком Тигра?

Не варто напередодні 31 грудня 2021 року кардинально змінювати імідж, залишати будинок неприбраним, шкодувати про події року, що минає. Найкраще - щось готувати у винятково хорошому настрої.

Не потрібно спеціально для свята купувати взуття, кухонне приладдя та домашній текстиль. Однак, господаркам доведеться викластися по максимуму 31 числа, так як стіл не повинен бути порожнім, він повинен бути рясним, щоб прийняти в гості тигра і нагодувати його сповна.

Існує ще одна дуже важлива прикмета, згідно з якою не можна залишати за столом самих жінок із 31 грудня на 1 січня. Обов'язково мають залишитися і чоловіки. Інакше це принесе якийсь негатив у стосунках у сім'ї.

Але найважливіше – зустрічати Новий рік 2022 з радістю, щастям та передчуттям того, що рік принесе багато радості та інших значущих подарунків для Вас та Вашої родини.